Sklepy internetowe

Badanie potrzeb

Zanim rozpoczniemy pracę nad sklepem internetowym, przeprowadzamy gruntowne badanie potrzeb klienta. W efekcie dowiadujemy się jaki rodzaj sklepu jest Państwu potrzebny. Ile produktów ma się znaleźć w ofercie, jakie funkcjonalności są wymagane, a także kim będzie docelowa grupa klientów sklepu internetowego.

podpisanie umowy strona internetowa

Podpisanie umowy

Jeżeli zaakceptują Państwo naszą ofertę na wykonanie sklepu internetowego, przygotujemy i przedstawimy do akceptacji wzór umowy o współpracę. Reguluje ona szczegółowo wszystkie kwestie związane z wykonaniem zlecenia, w tym ceny, terminy, zawartość i pozostałe uzgodnienia pomiędzy klientem, a wykonawcą.

projekt graficzny sklepu internetowego

Projekt graficzny

Po podpisaniu umowy, rozpoczynamy pracę nad projektem graficznym sklepu. Jest on tworzony w oparciu o wcześniejsze ustalenia i wytyczne. Kiedy projekt jest wstępnie przygotowany, przedstawiamy go klientowi do akceptacji i czekamy na dalsze poprawki, które wnosimy do projektu i jego poprawioną wersję ponownie wysyłamy Państwu

Wdrażanie wszystkich funkcjonalności

Wdrażanie wszystkich funkcjonalności

Zaakceptowany projekt graficzny zostaje zakodowany, osiągając pełną funkcjonalność i klikalność. Na tym etapie wdrażamy również wymagane funkcjonalności, takie jak CMS, wyszukiwarka, formularze kontaktowe, konta użytkowników, mapy, czaty i wiele innych opcji, które mogą być integralną częścią sklepu.

test sklepu internetowego

Test

Ukończona wersja sklepu internetowego zostaje uruchomiona na wewnętrznym serwerze i jest poddawana testom. W ich trakcie sprawdzamy prawidłowość działania wszystkich funkcji, a także podatność na błędy i skuteczność istniejących systemów bezpieczeństwa, mających zadanie izolować zagrożenie poza infrastrukturą sklepu i jego bazy danych.

Serwis sklepu internetowego

Serwis sklepu internetowego

Sklep internetowy może się rozwijać w czasie, wraz z rozwojem firmy i jej oferty. Aby nadążyć za zmieniającym się potrzebami, konieczny może być serwis sklepu. Oferujemy naszym klientom tę usługę, zapewniając maksymalną sprawność działania sklepu, szybkość reagowania na zgłoszenia, a także najwyższą jakość usługi w korzystnej cenie.

Administracja sklepu internetowego

Administracja sklepu internetowego

Na życzenie klienta możemy również zajmować się administracją sklepu, polegającą na obsłudze zamówień, prowadzeniu korespondencji, dodawaniu nowych funkcjonalności lub wprowadzaniu nowych produktów do oferty. Zakres usługi administracyjnej jest szeroki i bardzo elastyczny, dopasowany do potrzeb Państwa firmy oraz jej możliwości.

Opisy tekstów i kategorii

Opisy tekstów i kategorii

Aby sklep internetowy skutecznie sprzedawał produkty i usługi, należy zadbać nie tylko o jego wygląd, ale również content. Unikalne i merytoryczne treści są o wiele łatwiejsze do pozycjonowania i zajmują wyższe pozycje, niż opisy powielane i kopiowane z innych sklepów. Wyróżniająca oferta to właśnie unikalne opisy kategorii i produktów.

pozycjonowanie sklepu internetowego

Marketing i pozycjonowanie sklepu

Zadbamy kompleksowo o widoczność Państwa sklepu w wyszukiwarce. Dzięki naszym działaniom, sklep będzie plasować się na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania na słowa kluczowe, po których klienci mogą znajdować Państwa produkty. Pozycjonowanie i marketing to jednak nie tylko SEO, ale również reklamy Google Ads i wiele innych rozwiązań.

Wypełnij brief

sklep internetowy

Dane kontaktowe

    Dane dotyczące strony

    Platforma

    Funkcje dodatkowe