Strony internetowe

Na pewno komponowaliście kiedyś własną kanapkę. Zrobiliście ją dokładnie tak, jak chcieliście. Jej elementami było to, na co aktualnie mieliście ochotę. Także rodzaj chleba, a nawet konkretny chleb kupiliście taki, jaki sobie właśnie w tym momencie wymarzyliście. Pomyślcie, że ze stroną internetową może być tak samo, a nawet jeszcze łatwiej. 

Jesteśmy po to, żeby przygotować dla Ciebie tę kanapkę. Ty będziesz konkretnie nam mówił, na co masz dzisiaj ochotę, a my będziemy to przygotowywać. Może się też zdarzyć, że nie będziesz wiedział, na co masz ochotę 😉 Wtedy oczywiście fachowo doradzimy, co będzie pasowało do aktualnej kompozycji smaków. Ale pamiętaj, końcowy wybór zawsze należy do Ciebie! 

Praca z Klientem

Klient zawsze ma jakąś wizję w głowie i rozumiemy, że pracując w swojej branży nie ma czasu dodatkowo zajmować się, a czasami nawet tworzyć strony internetowej od zera. Dlatego chętnie doradzimy i uzupełnimy wizję Klienta o dodatkowe funkcjonalności oraz zaproponujemy, jak odpowiednio przygotować materiały. 

Wierzymy, że nasz Klient ma również swoich Klientów i wie, że im lepszej jakości usługi się świadczy tym lepszy odzew jest tak zwaną pocztą pantoflową. To jest ważne, ponieważ nie ma lepszej formy reklamy. 

Jak działamy

Jak działamy

1

Brief

Mamy przygotowany formularz, który jest intuicyjny do wypełnienia dla Ciebie. Po wypełnieniu napiszemy niezobowiązującą ofertę na maila. 

2

Projekt

Po rozmowie przygotujemy projekt graficzny według Twoich wytycznych. Następnie damy Ci do akceptacji. 

3

Zakodowanie

Jeżeli projekt będzie zaakceptowany zaczniemy kodowanie i programowanie layoutu i funkcjonalności strony internetowej według ustaleń. 

4

Poprawki

Po wszystkim umieścimy stronę internetową na serwerze docelowym i zajmiemy się poprawkami, które są w cenie. 

Budżet

Budżet Klienta jest jak lodówka przy pomocy, której przygotowujemy kanapkę powyżej. Im wyższy budżet, tym większe mamy pole manewru. Możemy wdrożyć więcej funkcjonalności, layout strony internetowej może być bardziej “szałowy”, jak to się mówi – z wodotryskami 😉  

Jednakże, jeżeli budżet jest niski lub po prostu ograniczony, znajdziemy alternatywy, które pozwolą zbudować stronę internetową dla Klienta. Jest wiele narzędzi, które zastępują klasyczne rozwiązania, a używanie ich z głową mieści się w ramach dobrych praktyk. 

Wypełnij brief

Elementy strony internetowej

Responsywność strony internetowej

To bardzo ważna i pożądana cecha stron internetowych. Odpowiada onaza automatyczną zmianę sposobu wyświetlania stron, zależnie od wielkości ekranu, na którym będzie uruchomiona. Jak sprawdzić responsywność strony internetowej? Najprostszy sposób to włączenie jej na smartfonie i komputerze. Jeśli widok tej samej strony na dwóch urządzeniach będzie się różnić, mamy do czynienia ze stroną responsywną. Jeśli będzie taki sam, należy o tę responsywność zadbać – przyspieszy to działanie strony i ułatwi korzystanie z niej.

CMS

CMS to bardzo przydatne narzędzie, które pozwala edytować i zarządzać stroną www, przy pomocy graficznego panelu administratora. Dzięki temu dodawanie nowych stron, tekstów i ich edycja nie wymaga znajomości kodowania i umiejętności programistycznych. Jak dodać CMS do istniejącej strony www? Jest to możliwe, wymaga jednak wiedzy i dostępu do odpowiednich narzędzi. Jeżeli chcą Państwo mieć CMS w swojej stronie, prosimy o kontakt. Zrealizujemy zlecenie szybko i sprawnie, zwiększając funkcjonalność strony internetowej.

Projekt graficzny

Wykonanie strony internetowej bez projektu graficznego nie jest możliwe. Projekt graficzny strony www określa jej wygląd, rozmieszczenie elementów, kolorystykę oraz pozostałe funkcjonalności. Ile kosztuje projekt graficzny strony internetowej? Jego koszt jest ściśle uzależniony od wielkości ów strony, a także stopnia skomplikowania. Autorskie, oryginalne projekty graficzne stron www są wyceniane drożej niż projekty w oparciu o gotowe szablony, które mogą być modyfikowane i dostosowywane pod potrzeby klientów.

Hosting strony internetowej na rok gratis

Prawidłowe działanie strony internetowej nie będzie możliwe bez hostingu. Za szybkość i wydajność hostingu odpowiada przede wszystkim serwer WWW, na którym strona zostanie umieszczona. Jaki hosting strony www wybrać dla swoich potrzeb? Decydując się na skorzystanie z naszych usług, każdy klient i jego strona www otrzymuje szybki hosting na rok gratis. Po tym czasie mogą Państwo wykupić usługę na kolejny okres lub przenieść stronę do innej, wybranej przez siebie firmy hostingowej.

Domena .pl na rok gratis

Adres www strony internetowej to jej unikalny identyfikator. Znając go na pamięć i wpisując do przeglądarki, można bezpośrednio połączyć się ze stroną. Adres www jest również konieczny, jeśli chcemy znaleźć stronę www przez wyszukiwarkę, np. Google. Gdzie sprawdzić czy domena jest wolna? Służą do tego odpowiednie narzędzia, sprawdzające rejestry NASK, czyli operatora zajmującego się rejestrowaniem domen. Jeśli domena jest wolna, mogą ją Państwo dla siebie zarejestrować i podpiąć pod własną stronę www.

Optymalizacja SEO

Pozycjonowanie strony internetowej to najlepsza forma jej reklamy i promocji w sieci. SEO, bo tak nazywamy pozycjonowanie, opiera się na sprawdzonych metodach poprawy pozycji strony w wyszukiwarce. Gwarantuje to systematyczny wzrost widoczności, przy utrzymaniu regularnego i systematycznego pozycjonowania. Aby uzyskać oczekiwany wynik, strona musi zostać zoptymalizowana pod SEOIle kosztuje optymalizacja SEO? Jeśli zamawiają Państwo wykonanie strony internetowej w naszej firmie, już na etapie produkcji jest ona zoptymalizowana pod SEO, czyli tę usługę otrzymują Państwo gratis!

Czysty, semantyczny kod

Jedną z wielu zalet korzystania z naszych usług w zakresie projektowania i tworzenia stron internetowych, jest ich czysty, semantyczny kod. Dzięki wielkość strony liczona w kilobajtach jest ograniczona do minimum. Ułatwia to jej wczytywanie i wyświetlanie przez przeglądarki internetowejJak wstawić kod HTML na stronę? Można to zrobić ręcznie, edytując kod źródłowy lub przy pomocy CMS i edytora treści, jeśli Państwa strona została w tę funkcję wyposażona.

Różne wersje językowe

Planując wykonanie strony o charakterze międzynarodowym, należy zadbać o jej wersje językowe. Po kliknięciu miniaturki flagi, teksty zostaną automatycznie podmienione na odpowiednią dla niej wersję językową? Ile kosztuje tłumaczenie strony internetowej? Koszt ten zależy od ilości tekstów do przetłumaczenia, ich złożoności, stopnia skomplikowania, a także języków, na które mają być tłumaczone. Jako firma działająca kompleksowo, zapewniamy naszym klientom usługę tłumaczenia wszystkich tekstów na dowolny język.

Wypełnij brief

strona internetowa

Dane kontaktowe

    Dane dotyczące strony

    Typ strony

    Funkcje dodatkowe

    strzalka w gore