Strony internetowe

responsywnosc strony internetowej

Responsywność strony internetowej

To bardzo ważna i pożądana cecha stron internetowych. Odpowiada onaza automatyczną zmianę sposobu wyświetlania stron, zależnie od wielkości ekranu, na którym będzie uruchomiona. Jak sprawdzić responsywność strony internetowej? Najprostszy sposób to włączenie jej na smartfonie i komputerze. Jeśli widok tej samej strony na dwóch urządzeniach będzie się różnić, mamy do czynienia ze stroną responsywną. Jeśli będzie taki sam, należy o tę responsywność zadbać – przyspieszy to działanie strony i ułatwi korzystanie z niej.

cms wordpress

CMS

CMS to bardzo przydatne narzędzie, które pozwala edytować i zarządzać stroną www, przy pomocy graficznego panelu administratora. Dzięki temu dodawanie nowych stron, tekstów i ich edycja nie wymaga znajomości kodowania i umiejętności programistycznych. Jak dodać CMS do istniejącej strony www? Jest to możliwe, wymaga jednak wiedzy i dostępu do odpowiednich narzędzi. Jeżeli chcą Państwo mieć CMS w swojej stronie, prosimy o kontakt. Zrealizujemy zlecenie szybko i sprawnie, zwiększając funkcjonalność strony internetowej.

projekt graficzny strony internetowej

Projekt graficzny

Wykonanie strony internetowej bez projektu graficznego nie jest możliwe. Projekt graficzny strony www określa jej wygląd, rozmieszczenie elementów, kolorystykę oraz pozostałe funkcjonalności. Ile kosztuje projekt graficzny strony internetowej? Jego koszt jest ściśle uzależniony od wielkości ów strony, a także stopnia skomplikowania. Autorskie, oryginalne projekty graficzne stron www są wyceniane drożej niż projekty w oparciu o gotowe szablony, które mogą być modyfikowane i dostosowywane pod potrzeby klientów.

darmowy hosting strony internetowej

Hosting strony internetowej na rok gratis

Prawidłowe działanie strony internetowej nie będzie możliwe bez hostingu. Za szybkość i wydajność hostingu odpowiada przede wszystkim serwer WWW, na którym strona zostanie umieszczona. Jaki hosting strony www wybrać dla swoich potrzeb? Decydując się na skorzystanie z naszych usług, każdy klient i jego strona www otrzymuje szybki hosting na rok gratis. Po tym czasie mogą Państwo wykupić usługę na kolejny okres lub przenieść stronę do innej, wybranej przez siebie firmy hostingowej.

darmowa domena pl

Domena .pl na rok gratis

Adres www strony intetnetowej to jej unikalny identyfikator. Znając go na pamięć i wpisując do przeglądarki, można bezpośrednio połączyć się ze stroną. Adres www jest również konieczny, jeśli chcemy znaleźć stronę www przez wyszukiwarkę, np. Google. Gdzie sprawdzić czy domena jest wolna? Służą do tego odpowiednie narzędzia, sprawdzające rejestry NASK, czyli operatora zajmującego się rejestrowaniem domen. Jeśli domena jest wolna, mogą ją Państwo dla siebie zarejestrować i podpiąć pod własną stronę www.

optymalizacja seo

Optymalizacja SEO

Pozycjonowanie strony internetowej to najlepsza forma jej reklamy i promocji w sieci. SEO, bo tak nazywamy pozycjonowanie, opiera się na sprawdzonych metodach poprawy pozycji strony w wyszukiwarce. Gwarantuje to systematyczny wzrost widoczności, przy utrzymaniu regularnego i systematycznego pozycjonowania. Aby uzyskać oczekiwany wynik, strona musi zostać zoptymalizowana pod SEO. Ile kosztuje optymalizacja SEO? Jeśli zamawiają Państwo wykonanie strony internetowej w naszej firmie, już na etapie produkcji jest ona zoptymalizowana pod SEO, czyli tę usługę otrzymują Państwo gratis!

semantyczny kod

Czysty, semantyczny kod

Jedną z wielu zalet korzystania z naszych usług w zakresie projektowania i tworzenia stron internetowych, jest ich czysty, semantyczny kod. Dzięki wielkość strony liczona w kilobajtach jest ograniczona do minimum. Ułatwia to jej wczytywanie i wyświetlanie przez przeglądarki internetowej. Jak wstawić kod HTML na stronę? Można to zrobić ręcznie, edytując kod źródłowy lub przy pomocy CMS i edytora treści, jeśli Państwa strona została w tę funkcję wyposażona.

rozne wersje jezykowe strony internetowej

Różne wersje językowe

Planując wykonanie strony o charakterze międzynarodowym, należy zadbać o jej wersje językowe. Po kliknięciu miniaturki flagi, teksty zostaną automatycznie podmienione na odpowiednią dla niej wersję językową? Ile kosztuje tłumaczenie strony internetowej? Koszt ten zależy od ilości tekstów do przetłumaczenia, ich złożoności, stopnia skomplikowania, a także języków, na które mają być tłumaczone. Jako firma działająca kompleksowo, zapewniamy naszym klientom usługę tłumaczenia wszystkich tekstów na dowolny język.

Wypełnij brief

strona internetowa

Dane kontaktowe

    Dane dotyczące strony

    Typ strony

    Funkcje dodatkowe