strona internetowa dla stolarza

Maxi Kuchnie

Technologie

 html 
 css 
 js 
 figma 
 mysql 
 php 
 wordpress 

Czas realizacji

2 tygodnie

Czas ładowania

1 s

Maxi Kuchnie to wybór dla ludzi ceniących sobie kreatywne rozwiązania, nieszablonowe projekty oraz fachowe doradztwo. Strona internetowa przedstawia najważniejsze zagadnienia, potrzebne nowemu klientowi.

Projekt graficzny tworzony był na bieżąco z Klientem. Chcieliśmy przełamać istniejące kaniony i wyjść z czymś innym, co na starcie dałoby nam przewagę.

Najważniejsze komponenty

Strona internetowa Maxi Kuchnie posiada wyjątkową sekcję – „Inspiracje„. Zazwyczaj na tego typu stronach możemy się natknąć na realizacje, gdzie firmy chwalą się tym, co zrobiły. Ale czy na pewno tego oczekuje klient docelowy?

Tak naprawdę klient chce się zainspirować, a nie podziwiać gotowce.

Formularz kontaktowy

Jak klient może się z nami najprościej skontaktować? Oczywiście poprzez formularz. Często klienci podczas rozmowy mówią nam, że przychodzi przez niego dużo spamu. Więc chcielibyśmy skorygować odpowiedź: poprzez dobrze zrobiony formularz kontaktowy.

Ten na stronie Maxi Kuchnie jest bardzo prosty i tak naprawdę tylko przekazuje bardzo podstawowe dane do osoby kontaktowej, która oddzwoni do potencjalnego klienta i przeprowadzi z nim bardziej techniczny wywiad.

Podobne posty:

JustBrew

justbrew sklep internetowy Zobacz

MaxiSchody

MaxiSchody Zobacz

Pralnia Trębacz

pralnia trebacz Zobacz
strzalka w gore