Katalog produktów wtyczka WordPress

Katalog produktów

Technologie

 html 
 css 
 js 
 mysql 
 php 
 wordpress 

Czas realizacji

4 tygodnie

Masz firmę i oferujesz swoje produkty Klientom? Idealnym rozwiązaniem będzie katalog produktów wtyczka WordPress posiada wiele rozwiązań, które zapewne przypadną Ci do gustu, ze względu na to, że jest elastyczna i potrafi się dopasować do potrzeb Klienta.

Konfiguracja jej jest dziecinnie prosta, należy wybrać jedynie czy chcesz wyświetlać wszystkie elementy, które oferuje plugin, czyli między innymi: zdjęcie produktu, metadane, czy kategorie i tagi, do którego jest przypisany. Dodatkowo możesz wybrać layout, na bazie którego wtyczka będzie opierała wyświetlanie produktów.

Wyświetlanie produktów na stronie internetowej

W opcjach wtyczki możemy wybrać zarówno layout prosty, a także grid, jeżeli mówimy o wyświetlaniu archiwum produktu, czyli na przykład danej kategorii lub tagu. Grid jest zbiorem kwadracików regularnie ułożonych, które sprawiają, że jest porządek, natomiast układ prosty to wyświetla listę produktów jedno pod drugim.

Układ pojedynczego produktu to także dwie opcje do wyboru. Pierwsza, w którym elementy są ułożone jeden pod drugim i w każdym szablonie wygląda to schludnie. W drugim natomiast zastosowaliśmy imitację karty produktu znanej z wielu sklepów internetowych.

Cena wtyczki i koszty

Wtyczka jest całkowicie darmowa. Możliwość pobrania z kilku źródeł. Zalecamy pobieranie z oficjalnego repozytorium WordPressa. Jest ona tam sprawdzona przez programistów tego oprogramowania w zakresie bezpieczeństwa.

Po zainstalowaniu wtyczki nie ponoszą Państwo żadnych kosztów związanych z jej prowadzeniem. Wszystkie działania są darmowe. Planujemy rozszerzanie jej o nowe funkcjonalności.

Pobierz wtyczkę

wordpress
github

Podobne posty:

JustBrew

justbrew sklep internetowy Zobacz

MaxiSchody

MaxiSchody Zobacz

Pralnia Trębacz

pralnia trebacz Zobacz
strzalka w gore