strona firmy ubezpieczeniowej

Technologie

 html 
 css 
 js 
 figma 
 mysql 
 php 
 wordpress 

Czas realizacji

2 tygodnie

Czas ładowania

1 s

Eligo to rodzinna multiagencja ubezpieczeniowa dbająca o jak najlepszą ofertę dla swoich klientów. Dzięki temu, że w ofercie Eligo jest bardzo dużo towarzystw ubezpieczeniowych takich jak PZU, Aviva, Ergo Hestia, czy Proama, potencjalni Klienci mogą otrzymać najlepsze warianty ubezpieczenia przystosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Koncepcja strony internetowej

Wybraliśmy koncepcję strony typu one-page, czyli zmieściliśmy całą treść przeznaczoną dla potencjalnego klienta firmy Eligo na jednej stronie informacyjnej w sekcjach:

  • o nas
  • towarzystwa ubezpieczeniowe
  • wspieramy sport
  • kontakt

Dodatkowo firma Eligo prowadzi mini-bloga, którego także zaimplementowaliśmy i zgrabnie umieściliśmy najnowsze wpisy na stronie głównej.

Komponenty

Strona internetowa Eligo wymagała od nas wdrożenia logotypów partnerów, czyli towarzystw ubezpieczeniowych, z którymi współpracuje nasz klient. Są one edytowalne w panelu WordPressa, w którym cała strona została zaprogramowana. Wyświetlają się w tak zwanej karuzeli w sekcji Towarzystwa ubezpieczeniowe.

Backend strony internetowej, jak już zostało wyżej napisane, opiera się na popularnym CMS-ie – WordPress. Komponenty frontendowe, w 100% edytowane przez administratora strony zbudowane są w blokach Gutenberga, czyli w sposób natywnie wspierany przez twórców tego CMS-a. Do tego rozwiązania została wykorzystana także wtyczka ACF.

Podobne posty:

JustBrew

justbrew sklep internetowy Zobacz

MaxiSchody

MaxiSchody Zobacz

Pralnia Trębacz

pralnia trebacz Zobacz
strzalka w gore