generator meta tagow seo

Generator meta tagów SEO

2 grudnia 2022 | 2 min czytania


Zoptymalizowana pod SEO strona internetowa to połowa sukcesu w dzisiejszym internecie. Dlatego udostępniamy Generator meta tagów SEO. Dzięki temu narzędziu każdy będzie mógł łatwo wygenerować kod, który powinien mieć na swojej stronie.

Są to jedynie najbardziej podstawowe tagi, które praktycznie muszą znaleźć się na każdej podstronie, poza nimi warto też umieścić tagi dla sieci społecznościowych – być może wkrótce dodamy także taki generator.

Jak korzystać z generatora

Jest to bardzo proste narzędzie. Wpisz w każde pole odpowiednie wartości – każde pole jest odpowiednio opisane. Kliknij w przycisk Generuj kod i następnie go skopiuj.

Generator nie ma żadnych limitów korzystania z niego i jest całkowicie darmowy, więc można generować do woli! Warto też zapisać w ulubionych 😉

Jak wkleić kod na swoją stronę internetową

Kod z meta tagami musi być umieszczony w sekcji <head></head> strony internetowej. Jeżeli jest to strona statyczna, stworzona w HTML-u wystarczy edytować kod i umieścić tam skopiowane tagi. Jeżeli mamy strony lub sklepy internetowe na platformach typu WordPress lub PrestaShop warto wpisać tę frazę w Google lub poprosić administratora lub developera o pomoc.

Generator SEO

Gotowy kod:

Podobne posty:

Sprawdź też:   Jak wypromować sklep internetowy

Najnowsze artykuły

Wtyczka do newsletterów w WordPressie

obsluga newslettera w wordpress Przeczytaj

WooCommerce czy PrestaShop

WooCommerce czy PrestaShop Przeczytaj

Czym zajmuje się firma e-commerce?

Czym zajmuje się firma e-commerce? Przeczytaj
Więcej artykułów
strzalka w gore